• video_forest
    Bir Tutam Sağlık

SALKOM KOZMETİK

Salkom Kozmetik 2002 yılında faaliyetlerine başlamış olup; Türkiye’nin önde gelen kozmetik firmalarından biridir. Firmamız sağlık ve kişisel bakım konusunda uzmanlardan oluşan profesyonel ekibi ile doğru, güvenilir ve etkin çözümler sunar. Sosyal sorumluluk anlayışı ile müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsemektedir. Salkom olarak, bitkisel ve doğallığı ilke edinmiş, insan sağlığına zarar vermeyen, natural, bitkisel ürünlerin üretimini yapmaktayız.

" Bir Tutam Sağlık "

ÖNERİLEN ÜRÜNLERİMİZ

Multi Lifting
Beyazlatici Krem 100 mL
Vitamin Kompleks Şampuan (Sles İçermez) 400mL
Saç Bakım Seti (Şampuan + Serum)
Anti Aging
Termal Alabalık Yağı Kremi
Tüm Ürünler

BEYAZLATICI KREM

Koyu cilt, cilt lekeleri, güneş lekeleri, akne lekeleri, çil lekeleri, genital bölge ve koltuk altı kararmalarını etkili bir şekilde düzenleyerek; aydınlatılmasına ve beyazlatılmasına yardımcı olur.

ÜRÜN DETAYLARI

ÜRÜN GRUPLARIMIZ

Saç Bakım Ürünleri
Kuaför Ürünleri
Yüz & Vücut Bakım Ürünleri
Kadın Bakım Ürünleri
Erkek Bakım Ürünleri
Yaşlanma Karşıtı Ürünler
TÜM ÜRÜN GRUPLARI

Salkom olarak, kurumsal odağımızın temelini oluşturan doğallığı ve bitkiselliği ilke edindik. Bu ilkemiz doğrultusunda insan sağlığına dost, bitkisel ve doğal ürünler geliştiriyor ve her zaman daha iyisini sunmak üzere bu alanda yatırımlar yapıyoruz.

İnsan odaklı çalışıyor, tüketici ihtiyaçlarını derinlemesine değerlendiriyor, anlıyor ve izliyoruz. Ürünlerimizin insan sağlığına dost olması gerektiğine inanıyor ve bu konuda sürdürülebilir politikalar izliyoruz. İnsan değerinin farkındayız.

Hassasiyetle gerçekleştirdiğimiz bilimsel araştırmalarımız sonucunda en doğru ve en güvenilir ürünü geliştirebilmek için çok çalışıyoruz. Geliştirdiğimiz tüm doğal ürünleri profesyonel ortamda araştırıyor, deney ve gözlem prensibini benimseyerek üretim sürecinin tamamını izliyor ve kontrol ediyoruz. Ürün tüketiciye ulaşmadan önce ürünün insan cildine uygun olduğundan emin olmak istiyoruz.

Doğal ve bitkisel, en güvenilir, en etkili ürünleri geliştirebilmek üzere konusunda uzman profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Yerli ve yabancı uzman kadromuz ile Ar-Ge faaliyetlerini yürütüyor ve bu alanda yatırım yapıyoruz. En iyi ürünlerin arkasında başarılı bir uzman kadro olduğuna inanıyor ve ekibimize güveniyoruz.

Doğayı seviyor korunması gerektiğine inanıyoruz. Çevreye duyarlı, sürdürülebilir bir politika anlayışını benimseyen kurum vizyonumuz kimyasaldan uzak, tabii ve bitkisel ürünler geliştiriyoruz. Sosyal ve çevresel sorumluluğumuzun farkındayız ve üretim sürecinin tamamında mümkün olduğunca az karbon salınımına izin veriyoruz. Geliştirdiğimiz ürünlerin çevresel etkilerini değerlendiriyor ve diğer tüm canlılarla aynı gezegende yaşadığımızı biliyoruz.


Salkom Kozmetik, Saç Bakım Ürünleri, Saç Kremleri, Şampuanlar, Serumlar, Kremler, Spreyler, Kuaför Ürünleri, Kadın Bakım, Türkiye ve Avrupa'nın Önde gelen Organik, Bitkisel Güzellik ve Bakım ürünleri zincirlerinin öncüsü olan Salkom Kozmetik Resmi Sitesidir. Kozmetik Ürünlerimizin bir kısmı >>>> Bitkisel Kozmetik, Bitkisel Yaşlanma Karşıtı Krem, Bitkisel Güneş Kremi, Bitkisel Göz Altı Torba Kremi, Bitkisel Gece Kremi, Bitkisel Beyazlatıcı Krem, Bitkisel El Kremi, Bitkisel Şampuan, Bitkisel Saç Kremi, Bitkisel Saç Maskesi, Saç Düzlestirici, Kadın Bakım Ürünleri, Mori Silver, Keratin Bakim Seti, Brezilya Fönü, Kuaför Ürünleri, Keratin Şampuan Seti,
  • Salkom Kozmetik
  • Latisse
  • Rochcell
  • epimori
  • mori
  • Gerovital
Klima Servisi
Ataşehir Klima Servisi